09 Ekim 2018 Salı 13:35 ASAYİŞ

SAMSUN'DA ÖZ OĞLUNU SİLAHLA VURUP ÖLDÜREN BABADAN ACI İTİRAF

Samsun'da öz oğlunu silahla vurup öldüren babadan acı itiraf

Samsun'un İlkadım ilçesinde silahla öz oğlunu vurarak öldüren babadan acı itiraf geldi. Samsun'da oğlunu öldüren babanın ifadesi, yaşanan dramı gözler önüne serdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde bulunan evinde tartıştığı tek oğlu Çağlar Y.'yi silahla vurarak öldüren baba Nesim Y'nin oğlunu öldürme sebebi uyuşturucu konusunda yaşanan dramı bir kez daha gözler önüne serdi.


Samsun'da oğlu Çağlar Y.'yi silahla vurarak ölümüne neden olan baba Nesim Y. olay sonrası tutuklanırken, oğlunu silahla vurma sebebi ile ilgili verdiği ifade, iç yaktı.

Oğlunun uyuşturucu bağımlısı olduğunu kendisini de daha önce döverek darp ettiğini anlatan baba Nesim Y. olay günü için, "Olay gecesi eve gelip bana saldırdı. Boğazımı sıktı, küfürler etti, tehditlerde bulundu. Daha öncede beni dövdü ancak utandığım için polise şikayetçi olamadım. Olayın yaşandığı gece pompalı tüfek alıp annesi ile beni öldüreceğini söyleyerek boğazımı sıktı. Daha öncedebuna benzer olaylar yaşadığımız için, yastığımın altında bulunan silahla oğluma ateş ettim. Böyle olmasını istemezdim. İnsan kendi evladına kıyabilir mi" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER