06 Ekim 2018 Cumartesi 14:59 ASAYİŞ

SAMSUN'UN CANİK İLÇESİNDE 4 KİŞİYİ BIÇAKLAYIP GÜLEREK POZ VEREN İKİ KIZ TUTUKLANDI

Samsun'un Canik ilçesinde 4 kişiyi bıçaklayıp gülerek poz veren iki kız tutuklandı

Samsun'un Canik ilçesinde eski erkek arkadaşı ile birlikte 3 kişiyi bıçaklayan 18 yaşında ki Yonca S. ile birlikte bıçaklama olayına karışan Gaye U. tutuklandı.

Samsun'un Canik ilçesi Karşıyaka mahallesinde eski sevgilisi ile birlikte 1'i ağır 4 kişiyi bıçaklayarak yaralayan Yonca S. ile birlikte Gaye U. olay sonrası gazetecilere gülerek poz verdikleri adliyede mahkeme tarafından tutuklandı.


Samsun'un Canik ilçesinde bir kadın, aralarında eski erkek arkadaşının da bulunduğu 4 kişiyi bıçakla yaraladı.

İddiaya göre, Engincan D. (22), eski kız arkadaşı Yonca S. (18) ile sosyal medyada bir paylaşıma yapılan yorum nedeniyle telefonda tartıştı. Engincan D, Canik ilçesi Karşıyaka Mahallesi Manisa Sokak'ta buluştuğu Yonca S'yi darbetti. Bunun üzerine Yonca S, bıçakla Engincan D. ile arkadaşları Cenk R.A, (28) Ahmet C.İ. (25) ve kavgayı ayırmak isteyen Bilge K.D'yi (23) yaraladı. Kentteki hastanelere kaldırılan yaralılardan Ahmet C.İ'nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Canik ilçesinde 4 kişiyi bıçakladıktan sonra olay yerinden kaçan Yonca S. ile arkadaşı Gaye U. (20), Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu ekiplerince gözaltına alındı. Samsun Emniyetindeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlılar, polis nezaretinde getirildikleri adliyede gazetecilere gülerek poz vermişti. Canik ilçesinde 4 kişiyi bıçaklayan Yonca S. ile Gaye U. çıkarıldıkları nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER