14 Ağustos 2019 Çarşamba 11:08 SİYASET

ÇİĞDEM KARAASLAN: 18 YILDA HAYAL DAHİ EDİLEMEYEN HAMLELERİ HAYATA GEÇİRDİK

Çiğdem Karaaslan: 18 yılda hayal dahi edilemeyen hamleleri hayata geçirdik

AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti'nin 18'inci kuruluş yıl dönümü ile ilgili yaptığı açıklamada, "18 yılda daha önce hayal dahi edilemeyen hamleleri hayata geçirdik, hak ve özgürlüklerden yatırım ve hizmetlere çok geniş bir yelpazede ilerleme sağladık" dedi.

AK Parti'nin kuruluşunun 18'inci yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, partilerinin kuruluşundan itibaren vatandaşın umudu ve güveninin adresi olduğunu belirtti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti'nin 18'inci kuruluş yıl dönümü ile ilgili mesajında şunları kaydetti:

"14 Ağustos 2001’de, ülkemizde adalet ve kalkınma ihtiyacının gereği olarak, siyasi hayatı boyunca daima milletin sesine kulak veren, siyasetini milletle birlikte ve sorumlulukla yapmayı ahlak edinen Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından kurulan AK Partimiz kuruluşundan kısa bir süre sonra gerçekleşen seçimlerde elde ettiği büyük başarıyla milletimiz nezdinde ne denli büyük bir umut ve güvenin adresi olduğunu göstermiştir. İktidara geldiğimiz günden bu yana, taşıdığımız görev bilinciyle ülkemizin öncelikli ihtiyaçlarından başlamak üzere çözüm bekleyen meseleleri hızla gündemimize alarak tüm kadrolarımızla birlikte ülkemizi kalkındırmak, milletimize daha iyi hizmetler sunmak için çalıştık. Girdiğimiz tüm seçimlerden aziz milletimizin teveccühü, takdiri ve güçlü desteğiyle çıktık."

18 yıllık dönemde Türkiye’de geçmişle kıyaslanamayacak dev adımlar atıldığına işaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, şöyle devam etti:

"Daha önce hayal dahi edilemeyen hamleleri hayata geçirdik, hak ve özgürlüklerden yatırım ve hizmetlere çok geniş bir yelpazede ilerleme sağladık. İstihdamda, turizmde, ihracatta, sosyal politikalarda, eğitimde, sağlıkta, savunmada yakaladığımız ve daha da ileri taşıdığımız hedeflerimizle büyük başarılar elde ettik. Bir yandan terör örgütleriyle mücadele ederken bir yandan da ülkemizi kalkındırmanın, milletimizi daha iyi hizmetlerle buluşturmanın mücadelesi içinde olduk. Türkiye'yi, satın alma gücü paritesine göre dünyanın 13'üncü büyük ekonomisi haline getirdik. Birçok alanda Cumhuriyet tarihimizin rekorlarını kırdık, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100'üncü yılı 2023'te ülkemizi daha iyi noktaya taşımak için 2023 hedeflerini ortaya koyduk ve bu hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Milletimize yararı olmayan birtakım söylemlerle vakit kaybetmek yerine milletimizin gündemine odaklandık ve verdiğimiz sözleri tuttuk."

AK Parti'nin Anadolu irfanıyla güç kazandığını ve yarınlara umut olduğunu vurgulayan Karaaslan, "Bu davayı bugünlere sabır, sadakat, inanç ve azim getirmiştir. Bu süreçte en büyük destekçimiz, gönülden bağlı olduğumuz milletimiz ve bir aile birlikteliğinde olduğu gibi aynı hedef doğrultusunda çalıştığımız teşkilatlarımız oldu. Bizde bu inanç, gayret, özveri ve çalışma azmi; milletimizde gücümüze güç katan bu büyük destek, fedakarlık ve vatan aşkı oldukça yolumuzdan asla dönmeyecek, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize hep birlikte ulaştıracağız. AK Partimizin kuruluşunun 18'inci yılını büyük bir gururla kutlarken, ülkemizin ve milletimizin beklentilerini karşılayacak adımlar atıyor, 18 yaşın heyecanı, kararlılığı, tutkusu ve dinamizmiyle daha da güç kazanarak yolumuza devam ediyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ugur55

04 Ekim 2019 Cuma 09:46

valla ben halkım en alt seviye sayılan hayatım borç ve fatur öderken bunalım ve uykusukukla geçiyor maaşı ve geliri iyiy olan hayalcilik yapıyor alın bizim maaaşları geçi,nin sadece 3 ay deneyin

ahmet 5561

23 Ağustos 2019 Cuma 18:38

sayın karaaslan farkındamısınız bilmem ama parti her geçen gün eriyor ama sizler ve sizin gibiler her gün büyüyorsunuz ak partiden önce neydiniz kısa sürede ne oldunuz

Zafer Konuk

14 Ağustos 2019 Çarşamba 16:47

Zavallı başka bır dünyada yaşıyor sanırım..

DİĞER HABERLER