08 Ekim 2018 Pazartesi 18:27 SİYASET

SAMSUN'DA AK PARTİLİ O İSİM CANİK BELEDİYE BAŞKANI GENÇ'İ BÖYLE HEDEF ALDI

Samsun'da AK Partili o isim Canik Belediye Başkanı Genç'i böyle hedef aldı

Samsun'da AK Parti'nin eski merkez ilçe Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Partili Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i karabasan olarak nitelendirdi.

Samsun'un Canik ilçesinden yapılacak olan yerel seçimde belediye başkan aday adayı olacağı gündeme gelen AK Parti eski merkez İlçe Başkanı İbrahim Sandıkçı,  sosyal medyada AK Partili Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i hedef alan ilginç bir yazı paylaştı.


AK Parti'de kurulduğu günden itibaren siyaset yapan İbrahim Sandıkçı'nın ismi şu günlerde Canik Belediye Başkan aday adaylığı ile anılıyor. AK Parti'den Canik Belediye Başkan  aday adayı olacağı gündeme gelen İbrahim Sandıkçı bugün sosyal medya sayfasından akşam saatlerinde AK Parti'li mevcut belediye başkanı Osman Genç'i isim vermeden hedef alan bir yazı yayınladı.

İbrahim Sandıkçı'nın sosyal medyada yayınladığı mesajında Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i hedef aldığı belli olurken, "Bir belediye başkanı, bu halka ne yaptın sorusuna karşılık; “CAMİ AVLULARINA PARKE TAŞI DÖŞEDİK, YOLLARINIZA ASFALT DÖKTÜK” cevabından öteye gidemiyorsa bu çağda o belediye başkanı halkının başında derttir, karabasandır, zulümdür." ifadelerine mesajında yer vermesi dikkat çekti.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER