12 Mayıs 2018 Cumartesi 13:03 SİYASET

SAMSUN'DA İYİ PARTİ'NİN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI TÖRENLE KAMUOYUNA TANITILDI

Samsun'da İYİ Parti'nin Milletvekili aday adayları törenle kamuoyuna tanıtıldı

İYİ Parti Samsun'da şehit Ömer Halis Demir salonunda düzenlediği tören ile milletvekili aday adaylarını tanıttı. Samsun'da İYİ Parti'den milletvekili aday adayı olan 58 kişi, tanıtım toplantısında bir araya geldi.

İyi Parti Samsun İl Teşkilatı da yapılan tören ile 24 Haziran'da yapılacak erken seçim için 27. dönem milletvekili aday adaylarını toplu olarak basına tanıttı.


Samsun Büyükşehir Belediyeis Ömer Halisdemir Salonunda düzenlenen tanıtım toplantısına İyi Parti çatısı altında Samsun'dan milletvekili aday adayı olan 58 kişinin yanı sıra, yönetim kurulu üyeleri, aday adaylarının yakınları, destekçileri, partililer ve basın mensupları da katıldı.

Düzenlenen törende İyi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ve aday adayları adeta gövde gösterisi yaptı. Başkan Süslü, yaptığı konuşmada özellikle Cumhur ittifakına ve ülkenin içinde bulunduğu duruma dikkat çekti.Ömer Süslü, yazılı konuşmasının dışında, toplantıyı düzenledikleri salonu yapanlara ve salona ismi verilen Ömer Halisdemir'e gösterdiği vatanseverlik uğruna hayatını feda ettiği için teşekkür edip adını rahmetle andı. 

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, salona gelirken eksik gördüğü bir ayrıntıya dikkat ettiğini belirtirken, ''Hain darbe girişiminde hayatını kaybedenlerin heykeli burada yok. Ama, bu ihanetin içinde yer alanların anıtını biz buraya dikeceğiz'' dedi.

İyi Parti'nin renkli simalarından aday adayı Diş Doktoru Oya Kademoğlu'nun avuç içine yaptırdığı ay yıldızlı kına büyük beğeni topladı. 

27. Dönem milletvekili aday adaylarının toplu olarak sahnede kameraların önüne çıkarak fotoğraf çektirmelerinin ardından tören sona erdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER